Home

DANS MUZIEK GITAAR TONEEL VOETBAL TENNIS JUDO

Kinderen kunnen altijd starten, tenzij de cursus vol is of de klas een voorstelling maakt.

Opgeven voor een proefles kan via info@movendi.nl. Vermeld de naam van de leerling, geboortedatum, school en groep op school en uw 06-nummer. Geef geen geld mee aan uw kind, contant betalen is niet mogelijk. Betalen kan via een machtiging of overmaken.


ACTUEEL ROOSTER WEKELIJKSE LESSEN

Er zijn geen Movendi-lessen in de officiële schoolvakanties:
Kerstvakantie vrijdag 21 december 2018 t/m vrijdag 4 januari 2019
Voorjaarsvakantie maandag 18 t/m vrijdag 22 februari 2019
Meivakantie (incl. Goede Vrijdag, Pasen, Koningsdag) vrijdag 19 april t/m vrijdag 3 mei 2019
Hemelvaart donderdag 30 en vrijdag 31 mei 2019
Pinksteren maandag 10 juni 2019
Zomervakantie vrijdag 12 juli t/m vrijdag 23 augustus 2019
Andere uitvallende lessen staan bij de betreffende lokatie vermeld.
Als er een punt achter de lokatie staat dan is dat voor schoolseizoen 18-19 volledig genoteerd voorzover bekend.

Er kunnen wijzigingen optreden in dit rooster en geplande lessen kunnen uitvallen.

Kinderen van alle scholen kunnen overal meedoen tenzij anders vermeld. De genoemde ‘groepen’ hebben betrekking op wat op veel basisscholen gebruikelijk is:
groep 1: 4/5 jaar, groep 2: 5/6 jaar, groep 3: 6/7 jaar, …. groep 8: 11/12 jaar.

 

Amsterdam

Herengracht 34 gymzaal Burghtschool
Junivakantie maandag 10 t/m vrijdag 14 juni 2019
JUDO groep 2 3 maandag 15:15-16:15 Peter start o.v. 7/1 (geen les 21/1)
DANS (adv) groep 1 2 3 maandag 15:00-16:00 startdatum volgt
BREAKDANCE (3) 4 5 6 (7) woensdag 12:45-13:45 Zino
TONEEL groep 5 6 7 8 vrijdag 15:15-16:30 Marilien (geen les 21/12, 15/2, 24/5?) voorstelling 12/4/18, laatste les 7/6/19

Westerstraat 202 gymzaal
TENNIS groep 3 4 woensdag 13:00-13:55 Marco
TENNIS woensdag 14:00-14:55 Marco startdatum volgt (geef uw interesse door)
VOETBAL groep 2 3 4 woensdag 15:00-16:00 Igor
VOETBAL woensdag 16:00-17:00 Igor startdatum volgt (geef uw interesse door)

Marnixplein sportzalen eerste verdieping Het Marnix
VOETBAL groep 6 7 8 maandag 16:00-17:00 Igor voorste zaal
TENNIS vrijdag 15:30-16:20 Erik achterste zaal
TENNIS vrijdag 16:20-17:10 Erik achterste zaal
TENNIS vrijdag 17:10-18:00 Erik achterste zaal (geen les 21/12)
TENNIS vrijdag 18:00-18:50 Erik achterste zaal (21/12 eerder les 17:10-18:00)

Van de Veldestraat 10, gymzaal Schreuderschool
DANS woensdag 12:40-13:40 Eva start o.v.

Frederiksplein 37 ASVO
geen les op 5 december
geen les in de laatste week voor de kerstvakantie
GITAAR privéles op afspraak, aquarium
PIANO privéles op afspraak, pakhuis De Zon achter de school
TENNIS groep 2 3 donderdag 15:00-15:55 Nick grote gymzaal
TENNIS donderdag vanaf 16:00 Nick grote gymzaal (geef uw interesse door)
VOETBAL groep 2 3 4 woensdag 13:00-14:00 Igor grote gymzaal
VOETBAL groep 1 2 woensdag 13:00-13:55 Ted kleine gymzaal
VOETBAL groep (4) 5 6 7 woensdag 14:00-15:00 Ted grote gymzaal
JUDO groep 3 4 dinsdag 15:00-15:55 Peter grote gymzaal
JUDO groep 1 2 dinsdag 16:10-17:00 Peter grote gymzaal
DANS & ZANG met live piano begeleiding groep 1 2 woensdag 13:00-14:00 Marion aula start o.v. 27/2
DANS groep 2 3 donderdag 14:55-15:55 Annette aula
DANS groep 4 5 6 vrijdag 14:55-15:55 grote gymzaal startdatum volgt (geef uw interesse door)
BREAKDANCE dag en tijd volgt (geef uw interesse door)

Achtergracht 2, Pakhuis De Zon, BSO SmallSteps
Kinderen die niet op de BSO zitten kunnen hier ook aan mee doen
PIANO privéles op afspraak Marion/Danai

Willem Witsenstraat 6 (hoek Apollolaan) gymgebouw op schoolplein
JUDO dinsdag 15:20-16:20 of woensdag 12:45-13:45 start o.v. (geef uw interesse door)
JUDO dinsdag 16:20-17:20 of woensdag 13:45-14:45 start o.v. (geef uw interesse door)
VOETBAL groep 4 5 6 donderdag 15:20-16:20 Igor/Koen entrée t.o. 2e Dalton
TENNIS groep 4 5 6 donderdag 16:30-17:25 Nick startdatum volgt
BREAKDANCE groep 5 6 7 8 vrijdag 15:25-16:25 Ronald gymzaal t.o. AMS geen les 19/5

 

 

Onder schooltijd alleen toegankelijk voor kinderen van de school:

Bachstraat Muziekschool 12:00-13:00

DANS OB maandag Chloë start 7/1 (geen les 25/2)
DANS MB maandag Annette (geen les 25/2)
DANS BB donderdag Annette (geen les 24/1, 28/2, 13/6)

Catamaranschool 12:00-12:55.
Bentinckstraat 78
Theaterdans groep 3 4 maandag Leonie gymzaal
Voetbal groep 5 6 7 8 maandag Tjerk/Robert buiten
Theaterdans groep 1 2 dinsdag Leonie gymzaal (geen les 11/6)
Voetbal groep 3 4 donderdag Tjerk/Robert/Nick buiten (geen les 31/1, 3/6, 13/6).
Streetdance groep 5 6 7 8 vrijdag Naomi (geen les 21/12, 1/2, 31/5, 14/6,12/7).
Fagelstraat 85
Voetbal groep 4 5 dinsdag Tjerk/Robert gymzaal (geen les 11/6).
Theaterdans groep 1 2 donderdag Leonie gymzaal (geen les 31/1, 3/6, 13/6)
Theaterdans groep 4 5 vrijdag Leonie gymzaal (geen les 21/12, 1/2, 31/5, 14/6,12/7)

Vancouverstraat 3 Rosa Boekdrukkerschool 12:00-13:15
Voetbal maandag Igor 24/9 t/m 10/12, 28/1 t/m 8/4?


M O V E N D I
sinds 2003
Amsterdam KvK 34184249

i n f o @ m o v e n d i . n l