Seizoen 19-20

ACTUEEL ROOSTER WEKELIJKSE LESSEN

SCHOOLJAAR 19-20

Er zijn geen Movendi-lessen in de schoolvakanties:
Voorjaarsvakantie maandag 17 t/m vrijdag 21 februari 2020
Goede Vrijdag en Pasen vrijdag 10 t/m maandag 13 april 2020
Meivakantie maandag 27 april t/m vrijdag 8 mei 2020 (8eM alleen eerste week)
Hemelvaartweekend donderdag 21 en vrijdag 22 mei 2020
Pinksteren maandag 1 juni 2020
Zomervakantie maandag 6 juli t/m vrijdag 14 augustus 2020

Andere uitvallende lessen staan bij de betreffende lokatie vermeld.
Als er een punt achter de lokatie staat dan is dat voor dit schoolseizoen volledig genoteerd voorzover bekend.

Er kunnen wijzigingen optreden in dit rooster en geplande lessen kunnen uitvallen.

Kinderen van alle scholen kunnen overal meedoen tenzij anders vermeld. De genoemde ‘groepen’ hebben betrekking op wat op veel basisscholen gebruikelijk is:
groep 1: 4/5 jaar, groep 2: 5/6 jaar, groep 3: 6/7 jaar, …. groep 8: 11/12 jaar.

Herengracht 34, gymzaal Burght.
junivakantie maandag 1 t/m 5 juni 2020
VOETBAL groep 1 2 3 maandag 15:15-16:15 Igor laatste les 25/5 of 8/6
YOGA & ZANG Marion startdatum volgt
VOETBAL groep 3 4 5 vrijdag 15:15-16:15 Igor/Gino (geen les 31/1, 14/2) laatste les 29/5

Herengracht 22, computer-lokaal Burght.
GITAAR privéles op afspraak

Keizersgracht 41, bevo-lokaal Burght.
ZINGEN bij de gitaar groep 1 2 maandag 15:15 -16:00 (15.00 ophalen klas) Marijke

Westerstraat 200, gymzaal.
VOETBAL groep 1 2 woensdag 13.00-14.00 Igor start 29/1

Marnixplein 1, sportzalen Het Marnix.
VOETBAL groep 5 6 7 8 maandag 16:40-17:40 Igor 2e zaal
TENNIS groep 3 4 5 woensdag 13:00-13:55 Marco per 29/1
TENNIS groep 2 3 4 woensdag 14:00-14:55 Marco start 26/2
TENNIS groep 6 7 8 vrijdag 15:30-16:20 Remi 2e zaal
TENNIS groep 4 5 6 vrijdag 16:20-17:10 Remi 2e zaal
TENNIS groep 6 7 8 vrijdag 17:10-18:00 Remi 2e zaal

Van de Veldestraat 10, gymzaal Schreuder.
VOETBAL groep 2 3 4 dinsdag 14:55-16.00 Tjerk (geen les 21/1, 2/6)

Frederiksplein 37 ASVO en pakhuis De Zon.
Studiedagen ASVO: di 2/6, do 9/4, vr 31/1, 14/2, 3/7.
GITAAR privéles op afspraak groep 2 en hoger Aquarium ASVO en thuis
PIANO privéles op afspraak pakhuis De Zon (achter de ASVO)
MUZIEK groep 1 2 woensdag 13.00-13.50 (12.45 ophalen) studielokaal Marion startdatum volgt

BREAKDANCE groep 2 3 4 maandag 14:55-15:55 grote gymzaal Ronald
BREAKDANCE maandag 16.00-16.45 grote gymzaal Ronald start o.v. 3/2

JUDO groep 3 4 5 dinsdag 15:00-15:55 grote gymzaal Peter (geen les 2/6, examen 23/6.)
JUDO groep 1 2 dinsdag 16:10-17:00 (14:45 ophalen kan) grote gymzaal Peter (geen les 2/6, examen 23/6.)

VOETBAL groep 1 2 3 woensdag 13:00-13:55 kleine gymzaal Tjerk

VOETBAL groep 3 4 5 woensdag 13:00-14:00 grote gymzaal Gino
VOETBAL groep 6 7 8 woensdag 14:00-15:00 grote gymzaal Gino

TENNIS groep 1 2 donderdag 14.55-15.55 grote gymzaal Marco startdatum volgt
DANS (street/hiphop/musical) groep 5 6 7 maandag 14.55-15.55 aula Menno startdatum volgt
DANS (street/modern) groep 2 3 4 donderdag 14:55-15:50 aula Annette (geen les 30/1, 9/4)
DANS (ADV) groep 1 2 donderdag 16.00-16.50 aula Annette startdatum volgt (geen les 9/4)

Bachstraat, Muziekschool 12.00-13.00.
week na pinksteren vrij
DANS OB maandag Chloë (geen les 24/2)
DANS MB maandag Annette (geen les 24/2)
DANS BB donderdag Annette (geen les 30/1, 27/2, 28/5 (of 11/6 sportdag groep 5-8), 4/6)

Corellistraat 1, Wielewaal
week na pinksteren vrij
VOETBAL groep 3 4 5 dinsdag 15:10-16:10 Gino start 14/1 (niet 25/2, 2/6)
VOETBAL groep 6 7 8 dinsdag 16.15-17.15 Gino startdatum volgt
VOETBAL groep 1 2 donderdag 15.10-16.10 Gino start 16/1 (niet 27/2, 4/6)
JUDO groep 1 2 woensdag 12.45-13.40 Brenda start o.v. later

Willem Witsenstraat 6, gymgebouw schoolplein
gymzaal A: entrée t.o. 2e Dalton; gymzaal B: entrée t.o. AMS
VOETBAL groep 5 6 7 donderdag 15:15-16:15 Tjerk zaal A startdatum volgt
VOETBAL groep 2 3 4 donderdag 15:15-16:15 Koen zaal B startdatum volg
VOETBAL vrijdag 15:15-16:15  zaal B startdatum volgt


Ouderkerkerlaan 24, Het Atelier
DANS (street) groep 2 3 4 maandag 15.00-16.00 Chloë start 6/1 (geen les 24/2)
DANS (street) groep 5 6 7 maandag 16.00-17.00 Chloë start 6/1
VOETBAL groep 2 3 4 donderdag 15.00 (ophalen) -16.10 Koen/Redouan (geen les 30/1, 6/2, 18/6)
VOETBAL goep 5 6 7 8 woensdag 12.15 (ophalen)-13.30 Redouan start o.v.


Catamaranschool 12:00-12:55
studiedagen niet bekend
Bentinckstraat 78
THEATERDANS groep 3 4 maandag Leonie gymzaal
VOETBAL groep 5 6 maandag Igor buiten
STREETDANCE groep 5 6 7 8 dinsdag Annette
VOETBAL groep 3 4 dinsdag Igor buiten
THEATERDANS groep 1 2 donderdag Leonie gymzaal (geen les 30/1)
Fagelstraat 85
THEATERDANS groep 1 2 dinsdag Leonie gymzaal
VOETBAL groep 5 6 donderdag Igor gymzaal (geen les 30/1)
THEATERDANS groep 5 6 vrijdag Leonie gymzaal (geen les 31/1)


M O V E N D I
Sinds 2003
KvK 34184249
BTW-ID NL001566549B82