Seizoen 19-20

ACTUEEL ROOSTER WEKELIJKSE LESSEN

SCHOOLJAAR 19-20

CORONA
De physieke klassikale lessen gaan weer verder als de scholen en gymzalen weer open gaan

Voor live videolessen krijgen ouders bericht

 

De filmpjes staan op de home page

 

Er zijn geen Movendi-lessen in de schoolvakanties:
Goede Vrijdag en Pasen vrijdag 10 t/m maandag 13 april 2020
Meivakantie maandag 27 april t/m vrijdag 8 mei 2020
Hemelvaartweekend donderdag 21 en vrijdag 22 mei 2020
Pinksteren maandag 1 juni 2020
Zomervakantie maandag 6 juli t/m vrijdag 14 augustus 2020

Andere uitvallende lessen staan bij de betreffende lokatie vermeld.
Als er een punt achter de lokatie staat dan is dat voor dit schoolseizoen volledig genoteerd voorzover bekend. Als de leslokatie in een school is dan is er geen les als de school dicht is.

Er kunnen wijzigingen optreden in dit rooster en geplande lessen kunnen uitvallen.

Kinderen van alle scholen kunnen overal meedoen tenzij anders vermeld. De genoemde ‘groepen’ hebben betrekking op wat op veel basisscholen gebruikelijk is:
groep 1: 4/5 jaar, groep 2: 5/6 jaar, groep 3: 6/7 jaar, …. groep 8: 11/12 jaar.

Herengracht 34, gymzaal Burght.
junivakantie maandag 1 t/m 5 juni 2020
VOETBAL groep 1 2 3 maandag 15:15-16:15 Igor laatste les 25/5 of 8/6
YOGA woensdag 12.45-13.45 startdatum volgt
VOETBAL groep 3 4 5 vrijdag 15:15-16:15 Igor/Gino laatste les 29/5

Herengracht 22, computer-lokaal Burght.
GITAAR privéles op afspraak

Keizersgracht 41, bevo-lokaal Burght.
ZINGEN bij de gitaar groep 1 2 maandag 15.00 ophalen klas -16:00 Marijke

Westerstraat 200, gymzaal.
VOETBAL groep 1 2 woensdag 13.00-14.00 Igor (12/2 14.00-15.00)

Marnixplein 1, sportzalen Het Marnix.
VOETBAL groep 5 6 7 8 maandag 16:40-17:40 Igor 2e zaal
TENNIS groep 3 4 5 woensdag 13:00-13:55 Marco 2e zaal
TENNIS groep 2 3 4 woensdag 14:00-14:55 Marco 2e zaal 11/3 en …(als het Marnix weer open is) proeflesjes
TENNIS groep 6 7 8 vrijdag 15:30-16:20 Remi 2e zaal
TENNIS groep 4 5 6 vrijdag 16:20-17:10 Remi 2e zaal
TENNIS groep 6 7 8 vrijdag 17:10-18:00 Remi 2e zaal

Van de Veldestraat 10, gymzaal Schreuder.
VOETBAL groep 2 3 4 dinsdag 14:55-16.00 Tjerk (geen les 2/6)

Frederiksplein 37 ASVO en pakhuis De Zon.
Studiedagen ASVO: di 2/6, do 9/4, vr 7.
GITAAR privéles op afspraak groep 2 en hoger Aquarium ASVO en thuis
PIANO privéles op afspraak in de aula en pakhuis De Zon (achter de ASVO)
MUZIEK groep 1 23  woensdag 13.00-14.00 aula Marion startdatum volgt

BREAKDANCE groep 2 3 4 maandag 14:55-15:55 grote gymzaal Ronald
BREAKDANCE groep 2 3 4 maandag 16.00-16.45 grote gymzaal Ronald

JUDO groep 2 3 4 dinsdag 15:00-15:55 grote gymzaal Peter (geen les 2/6, examen 23/6.)
JUDO groep 1 2 dinsdag 16:10-17:00 (14:45 ophalen kan) grote gymzaal Peter (geen les 2/6, examen 23/6.)

VOETBAL groep 1 2 3 woensdag 13:00-13:55 kleine gymzaal Tjerk

VOETBAL groep 3 4 5 woensdag 13:00-14:00 grote gymzaal Gino
VOETBAL groep 6 7 8 woensdag 14:00-15:00 grote gymzaal Gino

DANS (street/modern) groep 2 3 4 donderdag 14:50-15:50 grote gymzaal Annette (geen les 9/4)

Bachstraat, Muziekschool 12.00-13.00.
week na pinksteren vrij
DANS OB maandag Chloë
DANS MB maandag Annette
DANS BB donderdag Annette (geen les 28/5 (of 11/6 sportdag groep 5-8), 4/6)
DANS OB vrijdag Cloë (geen les 5/6, 3/7)

Corellistraat 1, Wielewaal
week na pinksteren vrij
VOETBAL groep 3 4 5 dinsdag 15:10-16:10 Gino (niet 2/6)
VOETBAL groep 1 2 donderdag 15.10-16.10 Gino (niet 4/6)
VOETBAL groep 0 (3 jaar) donderdag 16.15-17.00 Gino startdatum volgt

Willem Witsenstraat 6, gymgebouw schoolplein
gymzaal A: entrée t.o. 2e Dalton; gymzaal B: entrée t.o. AMS
VOETBAL groep 3 4 5 donderdag 15:15-16:15 Koen zaal A startdatum volgt
VOETBAL groep 1 2 donderdag 15:15-16:15 Tjerk zaal B startdatum volg
VOETBAL groep 5 6 7 8 vrijdag 15:15-16:15 zaal B startdatum volgt


Ouderkerkerlaan 24, Het Atelier
DANS (street) groep 2 3 4 maandag 15.00-15.45 Chloë
DANS (street) groep 5 6 7 maandag 15.45-16.45 Chloë
VOETBAL & SPEL groep 2 3 4 donderdag 15.00 (ophalen) -16.10 Roger (geen les 18/6)
VOETBAL & SPEL groep 5 6 7 woensdag (ophalen) Roger startdatum volgt

Catamaranschool 12:00-12:55.
Bentinckstraat 78
THEATERDANS groep 3 4 maandag Leonie gymzaal
VOETBAL groep 5 6 maandag Igor buiten
STREETDANCE groep 5 6 7 8 dinsdag Vain/Chloë (geen les 2/6)
VOETBAL groep 3 4 dinsdag Igor buiten (geen les 2/6)
THEATERDANS groep 1 2 donderdag Leonie gymzaal
Fagelstraat 85
THEATERDANS groep 1 2 dinsdag Leonie gymzaal (geen les 2/6)
VOETBAL groep 5 6 donderdag Igor gymzaal
THEATERDANS groep 5 6 vrijdag Leonie gymzaal (laatste les 26/6)


M O V E N D I
Sinds 2003
KvK 34184249
BTW-ID NL001566549B82