Seizoen 20-21


ROOSTER WEKELIJKSE LESSEN

SCHOOLJAAR 20-21

Vakanties:
Pinksteren maandag 24 mei 2021
Zomervakantie vrijdag 9 juli t/m vrijdag 20 augustus 2021

Als de leslokatie in een school is dan is er geen les als de school gesloten is.
Deze uitvallende lessen staan hieronder bij de betreffende school vermeld.
Als er een punt achter de lokatie staat dan is dat voor dit schoolseizoen volledig genoteerd voorzover bekend.

Er kunnen wijzigingen optreden in dit rooster en geplande lessen kunnen uitvallen.

Kinderen van alle scholen kunnen overal meedoen tenzij anders vermeld.
De leeftijden worden met de groep van de basisschool aangegeven:
groep 1: 4/5 jaar, groep 2: 5/6 jaar, groep 3: 6/7 jaar, …. groep 8: 11/12 jaar.


Bij de leerling thuis
GITAAR privéles op afspraak
PIANO privéles op afspraak

Herengracht 34, gymzaal Burght. 
VOETBAL groep 234 maandag 15:15-16:10 Igor buiten Westerpark 15.15-16.15
BREAKDANCE groep 234 woensdag (na school tot 13.40 Aicha/Steve) buiten Westerpark 15.00-16.00 Emiel per 31/3 (14/4, 16/6 wel les) (binnen geen les 16/6). 
BREAKDANCE groep 234 vrijdag 15.10-16.10 Emiel startdatum volgt
DANS groep 12 vrijdag 15.15-16.00 Rosalie startdatum volgt (geen les 18/6) 

Keizersgracht 41, techniek-lokaal Burght
ZINGEN bij de gitaar groep 12 maandag 15.00 ophalen klas -16:00 Marijke start 21-22

Herengracht 22, computer-lokaal Burght

GITAAR privéles op afspraak

Westerstraat 200, gymzaal.
VOETBAL gr 12 woensdag 13.00-13.55 Igor startdatum volgt

Marnixplein 1, sportzalen Het Marnix.
VOETBAL groep 345 maandag 16:40-17:40 Igor 1e zaal startdatum volgt
BREAKDANCE maandag 16.00-16.55 1e zaal startdatum volgt
TENNIS groep 12 woensdag 12.50-13.20 Remi start 19/5
TENNIS groep 56 woensdag 13:20-14:10 Remi 2e zaal 
per 19/5 weer binnen 
TENNIS groep 234 woensdag 14:10-15:00 Remi 2e zaal per 19/5 weer binnen 
TENNIS groep 678 vrijdag 15:30-16:20 Remi 2e zaal per 21/5 weer binnen
TENNIS groep 567 vrijdag 16:20-17:10 Remi 2e zaal per 21/5 weer binnen
TENNIS privéles op afspraak (ook volwassenen) per 21/5 weer binnen

Van de Veldestraat 10, gymzaal Schreuder
VOETBAL groep 345 dinsdag 14:55-16.00 startdatum volgt

Frederiksplein 37 ASVO.
GITAAR vanaf 5 jaar privéles op afspraak aquarium en thuis
PIANO vanaf 5 jaar privéles op afspraak aula en thuis
BREAKDANCE groep 345 maandag 14:55-15:55/-16.45 Emiel grote gymzaal buiten per 8/3 basketbalveldje (geen les 14/6?)
DANS (street/modern) groep 345 dinsdag 14.55-15.55 Aisha aula startdatum volgt
JUDO groep 345 dinsdag 14:50-15:50 Peter grote gymzaal buiten 14.50-15.50 per 30/3, examen 22/6.
JUDO groep 12 dinsdag 16:00-16:50 (uit school ophalen kan) Peter grote gymzaal buiten 15.55-16.45 per 30/3, examen 22/6.
DANS groep12 woensdag 12.35/45 ophalen 14.00 Pascale kleine gymzaal (nov t/m feb aula) buiten per 31/3
VOETBAL (wo/do/vr) Igor grote gymzaal startdatum volgt buiten Vondelpark dinsdag en donderdag 15.15-16.15
DANS (street/modern) groep 345 donderdag 14:55-15:55 grote gymzaal

Bachstraat, Muziekschool 12.00-13.00.
DANS groep 12 maandag Chloë (geen les 14/6)
DANS groep 67 maandag (& vrijdag inhaal) Annette buiten per 19/4 (geen les 14/6)
DANS groep 34 vrijdag Cloë
DANS (break) 67 donderdag Ahmed startdatum volgt
DANS donderdag Pascale startdatum volgt

Corellistraat 1, Wielewaal.
VOETBAL groep 345 dinsdag 15:10-16:10 Igor en Koen (buiten Vondelpark di 15.15-16.15)
BREAKDANCE groep 345 donderdag 15.10-16.00 zaal B Ahmed startdatum volgt (geen les 4/3)
BREAKDANCE groep 123 donderdag 16.05-17.00 zaal B Ahmed startdatum volgt


Willem Witsenstraat 6, gymgebouw schoolplein.
gymzaal A: entrée t.o. 2e Dalton; gymzaal B: entrée t.o. AMS
VOETBAL groep 123 456 donderdag 15:15-16:15  Koen & Igor zaal A weer binnen per 20/5
VOETBAL groep  456 donderdag 15:15-16:15 Igor zaal B  per 9/1/21 (entrée zaal A)
WINTERTENNIS groep 234 vrijdag 15.10-16.05 Nick januari t/m maart
WINTERTENNIS groep 567 vrijdag 16.05-16,55 Nick januari t/m maart


Catamaranschool 12:00-12:55
startdatum volgt
Bentinckstraat 78
THEATERDANS groep 3 4 maandag Leonie gymzaal
VOETBAL groep 5 6 maandag Igor buiten
STREETDANCE groep 5 6 7 8 dinsdag Chloë/Aicha
VOETBAL groep 3 4 dinsdag Igor buiten
THEATERDANS groep 1 2 donderdag Leonie gymzaal
Fagelstraat 85
THEATERDANS groep 1 2 dinsdag Leonie gymzaal 
VOETBAL groep 5 6 donderdag Igor gymzaal
THEATERDANS groep 5 6 vrijdag Leonie gymzaal


Ouderkerkerlaan 24,
Het Atelier

Meivakantie 2: maandag 3/5 t/m vrijdag 14/5
BREAKDANCE groep 234 maandag 15.05-16.00 speelzaal Steve start 14/9 (wel 26/4, niet 10/5)
BREAKDANCE groep 5678 maandag 16.05-17.00 speelzaal Steve start 14/9 (wel 26/4, niet 10/5)
BREAKDANCE groep 4567 dinsdag 15.00-16.05 speelzaal Ahmed start o.v. 5/1 (niet 11/5)
VOETBAL groep 12 woensdag 12.15-13.30 (incl. eten op school) sporthal Duran Ahmed start 18/11
SPORT & SPEL groep 234 vrijdag 15.00-16.10 Steve sporthal Duran (niet: 9/10, 4/12, 18/12, 19/2, wel 30/4, niet: 25/6, 9/7)
YOGA & KLEUTERGYM vrijdag 15.00-16.00 speelzaal Roebia
CAPOEÏRA donderdag 15.00-16.00 speelzaal (niet 17/12, 18/2, 24/6)

 

 

M O V E N D I
Sinds 2003
KvK 34184249
BTW-ID NL001566549B82