Seizoen 20-21


ROOSTER WEKELIJKSE LESSEN

SCHOOLJAAR 20-21

Vakanties:
Herftsvakantie maandag 12 t/m vrijdag 16 oktober 2020
Kerstvakantie vrijdag 18 december 2020 t/m vrijdag 1 januari 2021
Voorjaarsvakantie maandag 22 februari t/m vrijdag 26 februari 2021
Goede Vrijdag en Pasen vrijdag 2 april en maandag 5 april
Meivakantie 1: maandag 26 april t/m vrijdag 7 mei 2021 (Burght, 1eM)
Meivakantie 2: maandag 3 mei t/m vrijdag 14 mei 2021 (Het Atelier, AMS)
Hemelvaartweekend donderdag 13 mei en vrijdag 14 mei
Pinksteren maandag 24 mei 2021
Zomervakantie vrijdag 9 juli t/m vrijdag 20 augustus 2021

Als de leslokatie in een school is dan is er geen les als de school dicht is.
Deze uitvallende lessen staan hieronder bij de betreffende school vermeld.
Als er een punt achter de lokatie staat dan is dat voor dit schoolseizoen volledig genoteerd voorzover bekend.

Er kunnen wijzigingen optreden in dit rooster en geplande lessen kunnen uitvallen.

Kinderen van alle scholen kunnen overal meedoen tenzij anders vermeld. De genoemde ‘groepen’ hebben betrekking op wat op veel basisscholen gebruikelijk is:
groep 1: 4/5 jaar, groep 2: 5/6 jaar, groep 3: 6/7 jaar, …. groep 8: 11/12 jaar.

Herengracht 34, gymzaal Burght. 
VOETBAL groep 234 maandag 15:15-16:10 Igor (studiedagen 19/10 en 4/1 in Het Marnix)
BREAKDANCE groep 2345 woensdag 12.40-13.40 Steve start 21/10 (geen les 14/4, 16/6)
BREAKDANCE groep 4567 vrijdag 15.15-16.15 Steve start 23/10 (geen les 11/9, 19/2, 18/6)

Keizersgracht 41, techniek-lokaal Burght
ZINGEN bij de gitaar groep 12 maandag 15.00 ophalen klas -16:00 Marijke startdatum volgt

Herengracht 22, computer-lokaal Burght

GITAAR privéles op afspraak

Westerstraat 200, gymzaal.
VOETBAL groep 12 woensdag 16.00-17.00 Igor startdatum volgt

Marnixplein 1, sportzalen Het Marnix.
VOETBAL groep 5 en hoger maandag 16:40-17:40 Igor 1e zaal
TENNIS groep 456 woensdag 13:20-14:10 Remi 2e zaal
TENNIS groep 234 woensdag 14:10-15:00 Remi 2e zaal
TENNIS groep 678 vrijdag 15:30-16:20 Remi 2e zaal
TENNIS groep 567 vrijdag 16:20-17:10 Remi 2e zaal
TENNIS vrijdag 17:10-18:00 Remi 2e zaal startdatum volgt.
BREAKDANCE groep 5678 vrijdag 17.00-17.55 Steve 1e zaal startdatum volgt

Van de Veldestraat 10, gymzaal Schreuder
VOETBAL groep 345 dinsdag 14:55-16.00 Tjerk start 20/10

Frederiksplein 37 ASVO.
GITAAR vanaf 5.5 jaar privéles op afspraak aquarium en thuis
PIANO vanaf 5.5 jaar privéles op afspraak aula, De Zon en thuis
BREAKDANCE groep 345 maandag 14:55-15:55/-16.45 Ronald grote gymzaal
JUDO groep 345 dinsdag 15:00-15:50 Peter grote gymzaal 
JUDO groep 123 dinsdag 16:00-16:50 (uit school ophalen kan) Peter grote gymzaal
DANS groep12 woensdag 12.35/45 ophalen -14.00 buiten Pascale kleine gymzaal/aula
KLASSIEK BALLET groep 345 woensdag 14.00-15.00 Pascale aula start 2021
VOETBAL groep 5678 woensdag 12:55-13:55 Igor grote gymzaal
VOETBAL groep 1234 woensdag 14.05-15.00 igor grote gymzaal startdatum volgt
DANS (street/modern) groep 345 donderdag 14:55-15:55 Marley grote gymzaal

Bachstraat, Muziekschool 12.00-13.00.
DANS groep 12 maandag Chloë start 31/8 (geen les 7/9,16/11,1/3,14/6)
DANS groep 67 maandag Annette start 31/8 (geen les 7/9,16/11,1/3,14/6)
DANS groep 45 vrijdag Annette start 4/9 (geen les 13/11,18/12,19/2,5/3)
DANS groep 3 vrijdag Cloë start 4/9 (geen les 13/11,18/12,19/2,5/3)
DANS donderdag Pascale startdatum volgt (geen les 4/3)

Corellistraat 1, Wielewaal.
VOETBAL groep 345 dinsdag 15:10-16:10 Igor start 1/9 (geen les 2/3, 15/3)
VOETBAL groep 12 donderdag 15:10-16:10 startdatum volgt (geen les 4/3)

Willem Witsenstraat 6, gymgebouw schoolplein.
gymzaal A: entrée t.o. 2e Dalton; gymzaal B: entrée t.o. AMS
VOETBAL groep 456 donderdag 15:15-16:15 Igor zaal A (geen les 17/12, wel les 29/4)
VOETBAL groep 123 donderdag 15:15-16:15 Koen zaal A (per 29/10 zaal B, entrée zaal A)
DANS (street/modern) groep 345 vrijdag 15.15-16.15 Marley startdatum volgt (geen les 18/12) BREAKDANCE groep 345 vrijdag 15.15-16.10 zaal B startdatum volgt (geen les 18/12)

Catamaranschool 12:00-12:55
startdatum volgt
Bentinckstraat 78
THEATERDANS groep 3 4 maandag Leonie gymzaal
VOETBAL groep 5 6 maandag Igor buiten
STREETDANCE groep 5 6 7 8 dinsdag Shanan/Chloë
VOETBAL groep 3 4 dinsdag Igor buiten
THEATERDANS groep 1 2 donderdag Leonie gymzaal
Fagelstraat 85
THEATERDANS groep 1 2 dinsdag Leonie gymzaal 
VOETBAL groep 5 6 donderdag Igor gymzaal
THEATERDANS groep 5 6 vrijdag Leonie gymzaal


Ouderkerkerlaan 24,
Het Atelier

Meivakantie 2: maandag 3/5 t/m vrijdag 14/5
BREAKDANCE groep 234 maandag 15.05-16.00 speelzaal (of 15.15-16.10 Sporthal Duran) Steve start 14/9 (wel 26/4, niet 10/5)
BREAKDANCE groep 5678 maandag 16.05-17.00 speelzaal (of 16.10-17.10 Sporthal Duran) Steve start 14/9 (wel 26/4, niet 10/5)
VOETBAL groep 234 vrijdag 15.15-16.10 Roger sporthal Duran start 18/9 (wel 30/4, niet 9/10, 18/12, 19/2, 9/7)

M O V E N D I
Sinds 2003
KvK 34184249
BTW-ID NL001566549B82