Seizoen 21-22

AAN DIT ROOSTER WORDT NOG GEWERKT


SCHOOLJAAR 21-22

Vakanties voor alle lokaties:
Herftsvakantie: maandag 18 oktober t/m vrijdag 22 oktober 2021
Kerstvakantie: vrijdag 24 december 2021 t/m vrijdag 7 januari 2022
Voorjaarsvakantie: maandag 21 februari t/m vrijdag 25 februari 2022
Goede Vrijdag en Pasen: vrijdag 15 april t/m maandag 18 april 2022
Meivakantie: maandag 25 april t/m vrijdag 6 mei 2022 (Burght, 1eM)
Hemelvaart weekend: donderdag 26 mei t/m vrijdag 27 mei 2022
Pinksteren: maandag 6 juni 2022

Zomervakantie: vrijdag 15 juli t/m vrijdag 26 augustus 2022

Als de leslokatie in een school is dan is er geen les als de school gesloten is.
Deze uitvallende lessen staan hieronder bij de betreffende school vermeld.
Als er een punt achter de lokatie staat dan is dat voor dit schoolseizoen volledig genoteerd voorzover bekend.

Er kunnen wijzigingen optreden in dit rooster en geplande lessen kunnen uitvallen.

Kinderen van alle scholen kunnen overal meedoen tenzij anders vermeld.
De leeftijden voor wie de lessen bedoeld zijn worden met de groep van de basisschool aangegeven: groep 1: 4/5 jaar, groep 2: 5/6 jaar, groep 3: 6/7 jaar, …. groep 8: 11/12 jaar.
Uitzonderingen zijn in overleg mogelijk.

Thuis
GITAAR privéles op afspraak
PIANO privéles op afspraak

Herengracht 34, gymzaal Burght
VOETBAL groep 3,4,5 maandag 15.15-16.10 Igor start weer 23/8
VOETBAL groep 1,2 maandag 16.15-17.00 Igor startdatum volgt
DANS (break & street) groep 3,4,5 woensdag 12.30-13.45 Monique/Steve 
DANS (ADV) groep 1,2 vrijdag (met ophalen uit klas) 15.00-16.00 Rosanne/Emiel

Herengracht 22, bieb Burght
ZINGEN bij de gitaar groep 1,2 maandag ophalen uit klas -16:00 Marijke
GITAAR privéles op afspraak


Westerstraat 200, gymzaal
SCHERMEN groep 2,3,4 woensdag 13.00-13.55 startdatum volgt
SCHERMEN groep 5,6,7,8 woensdag 14.00-14.55 startdatum volgt
TENNIS priveles woensdag 15.10-16.00 Remi start 25/8.
TENNIS groep 1,2 woensdag 16.00-17.10 Remi startdatum volgt

Marnixplein 1, sportzalen Het Marnix
maandag 15.15-16.05 achterste zaal, startdatum volgt
maandag 16.05-16.55 achterste zaal, startdatum volgt
maandag 16.05-16.55 achterste zaal, startdatum volgt
TENNIS groep 5,6,7 woensdag 13.10-14.00 Remi start 25/8
TENNIS groep
3,4 woensdag 14.00-14.50 Remi start 25/8
TENNIS groep
7,8 vrijdag 15:30-16:20 start 27/8 buiten (of 17.10-18.00 Het Marnix) per maart in Het Marnix
TENNIS groep
7,8 vrijdag 16:20-17:10 start 27/8 buiten (of 18.00-18.50 Het Marnix), per maart in Het Marnix
TENNIS ouders vrijdag 17.10-18.00 start 27/8 buitenper maart in Het Marnix
TENNIS privélessen op afspraak


Frederiksplein 37 ASVO
GITAAR vanaf 5 jaar privéles op afspraak aquarium en thuis
PIANO vanaf 5 jaar privéles op afspraak aula en thuis
BREAKDANCE groep 4,5,6 maandag 14:55-16:00/-16.45 Emiel grote gymzaal start 30/8.
BREAKDANCE groep 1,2,3 woensdag 14.00-15.00 Emiel grote gymzaal
DANS groep 1,2 maandag 14.45 (uit klas ophalen)-16.00 Monique aula
SONG & DANCE (pop) groep 5,6,7 donderdag 14.55-16.00 Monique aula
SONG & DANCE (pop) groep 3,4,5 vrijdag 14.55-16.00 Monique aula

JUDO groep 4,5,6 dinsdag 14:55-15:55 Peter grote gymzaal start  24/8.
JUDO groep
2,3 dinsdag 16:10-17:00 (14.45 ophalen kan) Peter grote gymzaal start 24/8.
JUDO groep
1,2 woensdag 13.00-14.00 Peter grote gymzaal startdatum volgt
VOETBAL groep 1,2,3 vrijdag 15.00-16.00 Igor grote gymzaal
VOETBAL groep 4,5,6 vrijdag 16.00-17.00 Igor grote gymzaal startdatum volgt

Bachstraat, Muziekschool 12.00-13.00.
DANS groep 7,8 maandag Annette? (geen les 22/11,28/2,20/6)
DANS groep 3 dinsdag? Chloë (geen les )
DANS groep 1,2 donderdag Pascale
DANS groep
4,5 vrijdag Cloë (geen les 19/11, 24/12,18/2,4/3,24/6,15/7)
BREAKDANCE groep 3,4,5 vrijdag Emiel
studiedagen wo: 22/9,26/1,16/3,
extra weken vrij : ma 28/2 t/m vr 4/3 en ma 20/6 t/m 24/6

Corellistraat 1, Wielewaal.
VOETBAL dinsdag 15:10-16:10 Igor (geen les 29/2,21/6)
BREAKDANCE donderdag 15.10-16.10 (geen les 3/3, 23/6)
studiedagen wo: 22/9, 26/1,16/3,
extra weken vrij :ma 28/2 tm vr 4/3 en ma 20/6 tm 24/6

Willem Witsenstraat 6, gymgebouw op schoolplein
gymzaal A: entrée t.o. 2e Dalton; gymzaal B: entrée t.o. AMS
SONG & DANCE groep 3,4,5 woensdag 12.30-13.15 Monique
BREAKDANCE groep
2,3,4 / 5,6,7,8 woensdag 13.15-14.15 Ronald (& Emiel)
DANS groep 1,2 woensdag 14.10-15.00 Emiel
VOETBAL groep 2,3,4 (5) donderdag 15:15-16:15  Koen zaal A start weer 26/8.
VOETBAL groep 1,2 donderdag 15:15-16:15 Igor zaal B (entrée zaal A) startdatum volgt
WINTERTENNIS groep 234 vrijdag 15.10-16.05 Nick januari t/m maart
WINTERTENNIS groep 567 vrijdag 16.05-16,55 Nick januari t/m maart

Van de Veldestraat 10, gymzaal Schreuder
dinsdag 14:55-16.00 startdatum volgt

 

M O V E N D I
Sinds 2003
KvK: 34184249
BTW-ID: NL001566549B82