Seizoen 21-22

SCHOOLJAAR 21-22
AAN DIT ROOSTER WORDT NOG GEWERKT

Vakanties voor alle lokaties:
Herftsvakantie: maandag 18 oktober t/m vrijdag 22 oktober 2021
Kerstvakantie: vrijdag 24 december 2021 t/m vrijdag 7 januari 2022
Voorjaarsvakantie: maandag 21 februari t/m vrijdag 25 februari 2022
Goede Vrijdag en Pasen: vrijdag 15 april t/m maandag 18 april 2022
Meivakantie 1: maandag 25 april t/m vrijdag 6 mei 2022 (Burght, 1eM, ASVO)
Meivakantie 2: maandag 2 mei t/m vrijdag 13 mei 2022 (Atelier)
Hemelvaart weekend: donderdag 26 mei t/m vrijdag 27 mei 2022
Pinksteren: maandag 6 juni 2022

Zomervakantie: vrijdag 15 juli t/m vrijdag 26 augustus 2022

Als de leslokatie in een school is dan is er geen les als de school gesloten is.
Deze uitvallende lessen staan hieronder bij de betreffende school vermeld.
Als er een punt achter de lokatie staat dan is dat voor dit schoolseizoen volledig genoteerd voorzover bekend.

Er kunnen wijzigingen optreden in dit rooster en geplande lessen kunnen uitvallen.

Kinderen van alle scholen kunnen overal meedoen tenzij anders vermeld.
De leeftijden voor wie de lessen bedoeld zijn worden met de groep van de basisschool aangegeven: groep 1: 4/5 jaar, groep 2: 5/6 jaar, groep 3: 6/7 jaar, …. groep 8: 11/12 jaar.
Uitzonderingen zijn in overleg mogelijk.

Thuis
GITAAR privéles op afspraak
PIANO privéles op afspraak

Herengracht 34, gymzaal Burght.
VOETBAL groep 3,4,5 maandag 15.15-16.10 Igor start 23/8 (geen les 25/10,15/11,31/1) 
VOETBAL groep 1,2 maandag 16.15-17.00 Igor startdatum volgt
DANS (pop) groep 3,4,5 woensdag 12.30-13.30 Monique (geen les 16/3,8/6)
ZANG (pop) groep 3,4,5 woensdag 13.30-14.00 Monique (geen les 16/3,8/6) 
DANS (ADV) groep 1,2 vrijdag (ophalen uit klas) 15.00-16.00 Amantina 24/9 (geen les 18/2,10/6)
Vrije dagen do 23/12, di 7 t/m vr 10/6,

Herengracht 22, bieb Burght
GITAAR privéles op afspraak

Westerstraat 200, gymzaal
woensdag 13.00-13.55 startdatum volgt
woensdag 14.00-14.55 Igor per 6/4/22
TENNIS groep 1,2 woensdag 15.10-15.40 Remi start 25/8
TENNIS priveles woensdag 15.40-16.30 Remi start 25/8

Marnixplein 1, sportzalen Het Marnix
JUDO maandag 15.20-16.10 achterste zaal
JUDO maandag 16.10-17.00 achterste zaal
JUDO maandag 17.00-17.50 achterste zaal
TENNIS groep 5,6,7 woensdag 13.10-14.00 Remi start 25/8
TENNIS groep
3,4 woensdag 14.00-14.50 Remi start 25/8
TENNIS groep
7,8 vrijdag 15:30-16:20 t/m 28/2 buiten (of 17.10-18.00 Het Marnix)
TENNIS groep
7,8 vrijdag 16:20-17:10 t/m 28/2 buiten (of 18.00-18.50 Het Marnix)
TENNIS ouders vrijdag 17.10-18.00 t/m 28/2 buiten
TENNIS privélessen op afspraak


Frederiksplein 37 ASVO
GITAAR vanaf 5 jaar privéles op afspraak aquarium en thuis
PIANO vanaf 5 jaar privéles op afspraak aula en thuis
BREAKDANCE groep 3,4,5,6 maandag 14:55-15:55 Emiel grote gymzaal start 30/8. (geen les 25/10,10/1) kijken 20/12.
BREAKDANCE groep 1,2 maandag 16.05-16.55 Emiel grote gymzaal (geen les 25/10,10/1)
DANS (klassiek) groep 1,2 maandag 14.45 (uit klas ophalen)-16.00 Amantina aula start 6/9 (geen les 25/10,10/1)
DANS (pop) groep 3,4,5 dinsdag 14.55-15.50 Monique aula start 7/9  (geen les 7/6)
ZANG (pop) dinsdag 15.55-16.25 Monique aula (geen les 7/6)
DANS (pop) groep 4,5,6 donderdag 14.55-15.50 Monique aula start 16/9
ZANG (pop) donderdag 15.55-16.25 Monique aula (geen les 23/9, 23/12, 17/2, 14/4)

JUDO groep 4,5,6 dinsdag 14:55-15:55 Peter grote gymzaal start 24/8 (geen les 7/6)
JUDO groep 1,
2,3 dinsdag 16:00-16:50 (brengen 15.55, halen 17.00) oppas optie 14.45-16.00  Peter grote gymzaal start 24/8 (geen les 7/6)
JUDO priveles op afspraak dinsdag 16:50 Peter grote gymzaal (geen les 7/6)
JUDO
woensdag 13.00-13.50 Peter grote gymzaal startdatum volgt
WINTERTENNIS groep 3,4,5 donderdag 14.55-15.55 startdatum volgt
WINTERTENNIS priveles op afspraak donderdag vanaf 16.00 startdatum volgt
VOETBAL groep
1,2,3 vrijdag 14.55-15.55 Igor grote gymzaal start 27/8
(geen les 24/9, 19/11, 3/12?Sint, 18/2, 15/7)
VOETBAL groep 4,5,6 vrijdag 16.00-17.00 Igor grote gymzaal
(geen les 24/9, 19/11, 3/12?Sint, 18/2, 15/7)

Bachstraat, Muziekschool 12.00-13.00..
DANS groep 1,2 maandag Amantina start 27/9 (geen les 22/11, 28/2, 20/6)
DANS groep 1,2 dinsdag Chloë (geen les 1/3, 21/6)
BREAKDANCE groep 6,7,8 donderdag Ahmed start o.v. 30/9 (geen les 3/3, 23/6)
DANS groep 3,
4,5 vrijdag Cloë start 17/9 (geen les 19/11, 24/12, 18/2, 4/3, 24/6, 15/7)
MUSICAL groep 5,6,7(8) vrijdag Annette start 24/9 (geen les 19/11, 24/12, 18/2, 4/3, 24/6, 15/7)
vrij dagen wo: 22/9, 26/1, 16/3, 22/6
extra weken vrij : ma 28/2 t/m vr 4/3 en ma 20/6 t/m vr 24/6

Corellistraat 1, Wielewaal.
VOETBAL groep 1,2,3,4 dinsdag 15:10-16:10 Igor (geen les 29/2,21/6)
BREAKDANCE groep 3,4,5 donderdag 15.10-16.10 Ahmed start 30/9 (geen les 3/3, 23/6)
studiedagen wo: 22/9, 26/1,16/3,
extra weken vrij :ma 28/2 tm vr 4/3 en ma 20/6 tm vr 24/6

Willem Witsenstraat 6, gymgebouw op schoolplein
gymzaal A: entrée t.o. 2e Dalton; gymzaal B: entrée t.o. AMS
DANS (pop) groep 3,4,5 woensdag 12.30-13.15 Amantina
ZANG (pop) groep 3,4,5 woensdag 13.15-14.00 Amantina
BREAKDANCE groep
2,3,4 & 5,6,7 
woensdag 13.15-14.00 Ronald
VOETBAL groep 2,3,4 (5) donderdag 15:15-16:15 Koen zaal A start weer 26/8.
VOETBAL groep 1,2
donderdag 15:15-16:15 Igor zaal B (entrée zaal A) startdatum volgt
WINTERTENNIS groep 234 vrijdag 15.10-16.05 Nick januari t/m maart
WINTERTENNIS groep 567 vrijdag 16.05-16,55 Nick januari t/m maart

Van de Veldestraat 10, gymzaal Schreuder
VOETBAL woensdag 13:00-14.00 startdatum volgt

Ouderkerkerlaan 24, Het Atelier. 
N.B. meivakantie maandag 2 mei t/m vrijdag 13 mei

DANS & ZANG (pop) Amantina speelzaal
groep 1,2,3 dinsdag 15.05-15.50 start 5/10 (geen les 1/3)
groep 4,5,6 dinsdag 15.50-16.50 start 5/10 (geen les 1/3)

TYPEN Felicidade buurthuis
groep 6,7,8 dinsdag 15.00-16.00 buurthuis naast de school start 2/11 t/m 8/2

YOGA Roebia speelzaal
groep 1,2 woensdag 12.45-13.30 of 13.30-14.15 start 6/10 (geen les 27/4)
groep 3,4 woensdag 13.30-14.15 of 12.15-13.30 start 6/10 (geen les 27/4)

VOETBAL Igor sporthal Duran zaal B (geen les 23/6)
groep 1,2,3 woensdag 12.45-13.50 (eerst eten op school) start 6/10
groep 4,5,6 woensdag 13.50-14.50 start 6/10

MULTY SKILLS sport & spel Johan sporthal Duran zaal A (geen les 23/6)
groep 4,5,6 donderdag 15.10-16.05 start 7/10

BREAKDANCE Ahmed sporthal Duran (geen les 15/10, 24/6)
groep 2,3,4 vrijdag 15.10-16.05 start 1/10
groep 5,6,7 vrijdag 16.05-17.00 start 1/10

PRIVÉLES PIANO op school of thuis
op afspraak vanaf 5 jaar

 

 

M O V E N D I
Sinds 2003
KvK: 34184249
BTW-ID: NL001566549B82