Home

DANS  MUZIEK  GITAAR (ook thuis)  PIANO  TONEEL  VOETBAL  TENNIS  JUDO

Kinderen kunnen altijd starten, tenzij de cursus vol is of de klas een voorstelling maakt.

Opgeven voor een proefles kan via info@movendi.nl. Vermeld de naam van de leerling, geboortedatum, school en groep op school en uw 06-nummer. Geef geen geld mee aan uw kind, contant betalen is niet mogelijk. Betalen kan via een machtiging of overmaken.


ACTUEEL ROOSTER WEKELIJKSE LESSEN

Er zijn geen Movendi-lessen in de officiële schoolvakanties:
Voorjaarsvakantie maandag 18 t/m vrijdag 22 februari 2019
Meivakantie (incl. Goede Vrijdag, Pasen, Koningsdag) vrijdag 19 april t/m vrijdag 3 mei
Hemelvaart donderdag 30 en vrijdag 31 mei
Pinksteren maandag 10 juni
Zomervakantie vrijdag 12 juli t/m vrijdag 23 augustus
Andere uitvallende lessen staan bij de betreffende lokatie vermeld.
Als er een punt achter de lokatie staat dan is dat voor schoolseizoen 18-19 volledig genoteerd voorzover bekend.

Er kunnen wijzigingen optreden in dit rooster en geplande lessen kunnen uitvallen.

Kinderen van alle scholen kunnen overal meedoen tenzij anders vermeld. De genoemde ‘groepen’ hebben betrekking op wat op veel basisscholen gebruikelijk is:
groep 1: 4/5 jaar, groep 2: 5/6 jaar, groep 3: 6/7 jaar, …. groep 8: 11/12 jaar.


Amsterdam

Herengracht 34 gymzaal Burghtschool.
Junivakantie maandag 10 t/m vrijdag 14 juni 2019
VOETBAL groep 1 2 maandag 15:15-16:10 Igor start o.v. 

DANS (urban)  4 5 6 (7) woensdag 12:45-13:45 Sergio
TONEEL groep 5 6 7 8 vrijdag 15:15-16:30 Marilien (geen les 15/2, 24/5?) voorstelling 7/6/18, laatste les 7/6 of 21/6

Herengracht 22 computerlokaal Burghtschool.
GITAAR privéles op afspraak
ZINGEN bij de gitaar groep 1 2 maandag 15:15-16:00 Marijke start o.v. 11/3 (15u uit klas ophalen kan)
ZINGEN bij de gitaar groep 3 4 maandag 16:00-17:00 Marijke start o.v. 11/3

Westerstraat 202 gymzaal
TENNIS groep 2 3 4 woensdag 13:00-13:55 Marco
TENNIS woensdag 14:00-14:55 Marco startdatum volgt
VOETBAL groep 2 3 4 woensdag 15:00-16:00 Igor
VOETBAL groep 1 2 woensdag 16:00-17:00 Igor startdatum volgt (geef uw interesse door)

Marnixplein sportzalen eerste verdieping Het Marnix
VOETBAL groep 6 7 8 maandag 16:00-17:00 Igor voorste zaal
TENNIS vrijdag 15:30-16:20 Erik achterste zaal
TENNIS vrijdag 16:20-17:10 Erik achterste zaal
TENNIS vrijdag 17:10-18:00 Erik achterste zaal
TENNIS vrijdag 18:00-18:50 Erik achterste zaal

Van de Veldestraat 10, gymzaal Schreuderschool
VOETBAL groep 2 3 woensdag 12:45-13:45 start binnenkort (geef uw interesse door)

Frederiksplein 37 ASVO.
GITAAR privéles op afspraak, aquarium en bij u thuis
PIANO privéles op afspraak, pakhuis De Zon achter de school
TENNIS groep 2 3 donderdag 15:00-15:55 Nick grote gymzaal
TENNIS op afspraak donderdag 16:00 Nick grote gymzaal
VOETBAL groep 2 3 4 woensdag 13:00-14:00 Igor grote gymzaal (geen les 3/4, 5/6)
VOETBAL groep 1 2 woensdag 13:00-13:55 Ted grote gymzaal (geen les 3/4, 5/6)
VOETBAL groep (4) 5 6 7 woensdag 14:00-15:00 Ted grote gymzaal (geen les 3/4, 5/6)
JUDO groep 3 4 dinsdag 15:00-15:55 Peter grote gymzaal (geen les 4/6)
JUDO groep 1 2 dinsdag 16:10-17:00 Peter grote gymzaal (geen les 4/6)
DANS (jazz, urban, musical) groep 4 5 6 (7) maandag 14:55-15:55 Menno aula start 25/2
DANS (adv) groep 2 3 donderdag Annette aula (geen les 6/6)
DANS (street, modern) groep (4) 5 6 7 donderdag 16:00-17:00 Annette grote gymzaal start 7/3
TEKENEN donderdag (andere dagen op aanvraag) 14:55-15:55 start o.v. 7/3

Achtergracht 2, Pakhuis De Zon, BSO SmallSteps
Kinderen die niet op de opvang zitten kunnen hier ook aan mee doen
PIANO privéles op afspraak Danai

Willem Witsenstraat 6 (hoek Apollolaan) gymgebouw op schoolplein
JUDO dinsdag 16:00-17:00 of woensdag 12:45-13:45 start o.v. (geef uw interesse door)
VOETBAL groep 4 5 6 donderdag 15:20-16:20 Koen entrée t.o. 2e Dalton
VOETBAL groep 1 2 3 donderdag 16:25-17:25 Koen startdatum volgt (geef uw interesse door)
TENNIS op aanvraag (geef uw interesse door)
BREAKDANCE groep 5 6 7 8 vrijdag 15:25-16:25 Ronald gymzaal t.o. AMS (wel les 15/2, 14/6) kijken 1/3 en 10/5 16:10u.

 

 

Onder schooltijd alleen toegankelijk voor kinderen van de school:

Bachstraat Muziekschool 12:00-13:00.

DANS OB maandag Chloë (geen les 25/2)
DANS MB maandag Annette (geen les 25/2)
DANS BB donderdag Annette (geen les 24/1, 28/2, 13/6)

Catamaranschool 12:00-12:55.
Bentinckstraat 78
Theaterdans groep 3 4 maandag Leonie gymzaal
Voetbal groep 5 6 7 8 maandag Tjerk/Robert buiten
Theaterdans groep 1 2 dinsdag Leonie gymzaal (geen les 11/6)
Voetbal groep 3 4 donderdag Tjerk/Robert/Nick buiten (geen les 31/1, 3/6, 13/6).
Streetdance groep 5 6 7 8 vrijdag Sergio (geen les 15/2, 31/5, 14/6,12/7).
Fagelstraat 85
Voetbal groep 4 5 dinsdag Tjerk/Robert gymzaal (geen les 11/6).
Theaterdans groep 1 2 donderdag Leonie gymzaal (geen les 31/1, 3/6, 13/6)
Theaterdans groep 4 5 vrijdag Leonie gymzaal (geen les 21/12, 1/2, 31/5, 14/6,12/7)

Vancouverstraat 3 Rosa Boekdrukkerschool 12:00-13:15
Voetbal vrijdag Igor 1/2 t.m 12/4.

M O V E N D I
sinds 2002
Amsterdam KvK 34184249

i n f o @ m o v e n d i . n l